Vítejte na stránkách traktoriády!

aneb "VESNIČKO MÁ TRAKTOROVÁ"

Stránky traktoriády jsem vytvořil až v roce 2013, protože si myslím, že by se mělo ukázat, že taková akce na Pstruží byla a že to nebyl špatný nápad to pořádat. Minimálně mě to inspirovalo v pořádaní motosrazu na Pstruží od roku 2009.

Traktoriáda se konala ve dnech : 31.5.2008 - 22.8.2009 - 21.8.2010

Jelikož se traktoriáda od roku 2011 nepořádá, nepočítá se s nějakým šíleným aktualizováním stránek,ale kdyby jste měli nějaké informace nebo fotky ze této akce, zašlete je na email motosraz<a>email.cz.

Díky admin stránek Daniel Novotný

Co nepřálo traktoriádě ?

První ročník v roce 2008 přilákal mnoho traktorů a přijeli i chlapi s traktory z Čeladné. Vypadalo to, že to bude akce jako den Obce. Pozemek pod základní školou byl plný traktorů a soutěžní trať lemovalo plno nadšených spoluobčanů. V roce 2009 byl termín na den dětí v červnu zrušen, protože pršelo a na pozemku nad Dubinou by nešlo soutěžit. Náhradní termín byl na den obce,ale jelikož to byl první pořádně prosluněný víkend, tak mnoho traktorů nedorazilo, protože mnoho traktoristů mělo dost své práce doma. Rok 2010 už byl rovnou na den obce, který se koná v srpnu. I tento rok dorazilo málo traktorů, tak se rozhodlo že rok 2011 se nebude pořádat. Na jednu stranu se nedivím, málo kdo má traktor na SPZ s STK a pak šaškovat v pár traktorech to se nikomu nechce. Aspoň máme důkaz, že se tady něco takového konalo a nastartovalo to novou akci motosraz, který je pro motocykly. Hlavní rozdíl mezi traktoriádou a motosrazem je v tom, že už to není vyloženě akce pstružanů a akce není závislá na to tom, kolik jich dorazí. Ale zas vše je o počasí, tak doufám, že se akci bude dařit a těch pár nadšenců ze Pstruží se dorazí podívat na pěkné stroje.

Tento článek není oficiální stanovisko, je to můj názor.